Kurumsal

Varan Hünka Olarak;

Varan & hünkar restoran/market sektörünün öncü markaları Varan Market / Fatsalı Hünkar Restoran önderliğinde 2000’den bugüne kendi mülkiyeti olan 1000 m2’’lik modern tesislerinde günün 24 saati, haftanın 7 günü 1600-2000 kalori gereksinimine uygun hizmet anlayışı ile Türk Mutfağının seçkin yemeklerini gıda mühendisleri, diyetisyenleri ve lezzet ustaları ile birlikte en hijyenik koşullarda hazırlayıp; Termo line araçları, güler yüzlü profesyonel kadrosu ile zamanında ve eksiksiz olarak sizlere ulaştırmaktayız.

Bizden Teklif İsteyin

 

Kübra Catering | Toplu Yemek Firması

 

30

Kişilik Profesyonel Ekip

 

50

'den fazla farklı sektör

 

100

'lerce yemek çeşiti

MİSYONUMUZ

Ayrıca; Lezzet ustalarımız ve gıda mühendislerimizin kontrolünde lezzet ve sağlıktan ödün vermiyoruz. En kaliteli gıda besinleri kalori esası, taze ürünler, gıda güvenliği temel kalite standardımızdır.

VİZYONUMUZ

Bölgemizde catering hizmeti veren; kurumsal yapıda, hastane, okul, fabrika, özel gün yemeklerini aynı anda öğünlük organize olan bir catering firmasıyız. Ayrıca; lezzet ustalarımızın yemekelrinden tatmak için ordu/fatsa, ordu/ünye tabldot self servis restoranlarımıza uğramadan geçmeyin.

ORGANİZASYON

Sipariş, ve talepleriniz için genel merkez fabrikamıza 0-452 423 4006 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Kübra Catering | Catering Firması

 

Kaliteli Üretim

Kullandığımız tüm malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü'nün onayından geçmiş ürünlerdir.

 

Lezzetli Yemekler

Usta aşçılarımız ile birlikte en iyi pişirme yöntemlerini kullanarak, tatlarını ve besin değerlerini koruyarak lezzetli menüler hazırlıyoruz.

 

Kaliteli Ürün

En taze, en sağlıklı ve en güvenilir malzemeyi sağlayan tedarikçilerle çalışıyor ve tadı damağınızdan silinmeyecek lezzetler üretiyoruz.